כניסה להורים 

אודות הגן

 
מעט על עצמי
 
אני בת 40, נשואה ואמא לשלושה בנים. נולדתי וגדלתי בתל אביב וכיום אני מתגוררת בשכונת נחלת יצחק.
 למדתי בסמינר הקיבוצים במסלול חינוך לגיל הרך עם העשרה בחינוך המיוחד ואני עוסקת בתחום כעשר שנים.
 לאורך השנים צברתי ניסיון רב בעבודה עם פעוטות והעשייה שלי באה מתוך אהבה גדולה לילדים ולמקצוע.
 
האני מאמין שלי הוא שלכל ילד אישיות שונה ואינדיווידואלית, קצב התפתחות משלו והעדפות שונות ועל כך אני מבססת את עבודתי, אם זה באמצעות חשיפה לגירויים שונים, לחומרים מגוונים והעברת תכנים בצורה חווייתית.
 
מעט על הגן
 
הקו המוביל של הגן הוא עולם ספרי הילדים. ידוע כיום כי לקריאת ספרי ילדים, כבר מהינקות, ישנה תרומה עצומה בכל תחומי ההתפתחות. החשיפה לספרים מפתחת את הסקרנות, הדמיון, היצירתיות ותורמת רבות להתפתחות השפה והמחשבה. הדבר חשוב במיוחד בימינו, כשהילדים מוצפים כבר מגיל צעיר במדיה הדיגיטאלית ואינם חווים מספיק את המילה הכתובה.
 
במהלך השנה אנחנו מתמקדים בספרי ילדים וביוצרים שונים ועורכים פעילויות מקסימות סביבם. ספרי הילדים נשזרים כמובן גם בכל הנושאים והתכנים הסטנדרטיים של הגן: עונות השנה, חגים, ימים מיוחדים, אני וגופי ועוד.
בגן ישנה ספרייה עשירה ומתקיימת אחת לשבוע פעילות של השאלת ספרים.
 
בנוסף, ישנם שני חוגי העשרה:
חוג טבע ובעלי חיים אותו מעביר דניאל מייזלר-שחקן בתיאטרון אורנה פורת לילדים. הפעילויות בחוג הן סוחפות, מדהימות ומצחיקות ותמיד מסתיימות במחיאות כפיים סוערות של הילדים...
 
חוג מוזיקה ותנועה המועבר ע"י איב בן ארי המקסימה שמגיעה עם האורגן שלה ומביאה לנו כלי נגינה שונים, שירים חדשים ופעילויות מעניינות ומגוונות בתנועה.
 
לגן חצר ירוקה, מרווחת ומאובזרת בפינות משחק מגוונות.
 
צוות הגן הוא חם, מקצועי ובעל נסיון עשיר.
 
ארוחות הגן הן מבושלות על בסיס יומיומי וטעימות טעימות.....
 
 
24/1/2020 כ"ז טבת ה'תש"פ
ינואר 2020
א ב ג ד ה ו ש
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-